RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Relay training (15/11/2012)
Thursday 15 November 2012
Tukholmanlammet, Kalevan Rasti
Långa nattens folk (01/11/2012)
Thursday 1 November 2012
Mertalampi, Hanny A., Suomi
Kuusoja, night (30/10/2012)
Tuesday 30 October 2012
Kuusoja, Jerzey, Suomi
Yöharjoitus (25/09/2012)
Tuesday 25 September 2012
Käsämä, SP
Suunnistusvetoja 4 miehen yhteislähdöllä. Tuskin tarttee näin kovaa SM-yössä juosta.
Yöharjoitus (22/09/2012)
Saturday 22 September 2012
Pärnävaara, S.Launiainen
Perälenkin p****kossa ei ollut tarpeeks asennetta ja se kostautui.
1-man-relay (29/08/2012)
Wednesday 29 August 2012
Hiidenhuippu, Samuli Launiainen
Kuntorastit (28/08/2012)
Tuesday 28 August 2012
Jaamankangas, Joen Suunta
SM-pitkä, viimeistely (23/08/2012)
Thursday 23 August 2012
Mustalampi, SP
Pariharjoitus (15/08/2012)
Wednesday 15 August 2012
Umpimähkä, Joensuu, Kalevan Rasti, Suomi
Basic-O (13/06/2012)
Wednesday 13 June 2012
Neulaniemi, Kuopio, AN, Suomi
Nice Middle O (09/01/2012)
Monday 9 January 2012
TT, Portugal
Pirun nättiä!