Kalevan Rasti - kartta-arkisto http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/ Tervetuloa Kalevan Rastin kartta-arkistoon!
Ylläpito doma@awot.fi
Sat, 07 Mar 2020 17:09:52 +0200 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/index.php Saturday 7 March 2020: Lost n°5 http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=676 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Bois du Suc, CDCO 42<br /> Sat, 07 Mar 2020 17:09:52 +0200 Thursday 13 February 2020: Chaussitre | microSprint http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=675 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Chaussitre<br /> Thu, 13 Feb 2020 19:30:29 +0200 Monday 10 February 2020: Crêt de Chaussitre | microsprint http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=674 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Crêt de Chaussitre<br /> Mon, 10 Feb 2020 20:45:18 +0200 Thursday 6 February 2020: Microsprint http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=673 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Crêt de Chaussitre<br />Microsprint Thu, 06 Feb 2020 15:52:26 +0200 Saturday 19 October 2019: Nuit - Seillon nord http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=672 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Seillon nord - les Vennes, CO Ambérieu<br /> Mon, 21 Oct 2019 14:55:36 +0300 Sunday 13 October 2019: Garagnas - relais http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=671 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Les Grives sud, NOSE<br /> Sun, 13 Oct 2019 15:40:35 +0300 Saturday 12 October 2019: Garagnas - nuit http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=670 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Les Grives sud, NOSE<br /> Sun, 13 Oct 2019 15:33:14 +0300 Saturday 12 October 2019: Garagnas - MD http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=669 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Les Grives sud, NOSE<br /> Sun, 13 Oct 2019 15:22:45 +0300 Thursday 11 July 2019: Circuit - NOR http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=668 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Svestadtjern, FFCO<br /> Fri, 12 Jul 2019 11:00:28 +0300 Wednesday 10 July 2019: MD - NOR http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=667 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Isebakketjern, SWE<br /> Wed, 10 Jul 2019 20:29:20 +0300 Wednesday 10 July 2019: multi - NOR http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=666 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Isebakketjern, FFCO<br /> Wed, 10 Jul 2019 13:37:27 +0300 Tuesday 9 July 2019: Relay - part 1 http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=665 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Våler varde, SWE<br /> Tue, 09 Jul 2019 23:07:49 +0300 Tuesday 9 July 2019: Relay - part 2 http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=664 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Våler varde, SWE<br /> Mon, 14 Jun 2021 10:51:38 +0300 Monday 8 July 2019: Nesodden - circuit http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=663 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Nesodden, FFCO<br /> Mon, 08 Jul 2019 17:44:15 +0300 Sunday 7 July 2019: Selection MD - NOR http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=662 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Guttersrød, Halden<br /> Sun, 07 Jul 2019 15:08:55 +0300 Friday 5 July 2019: Selection LD - NOR http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=661 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Guttersrød, Halden, Norvège<br /> Sat, 06 Jul 2019 10:30:54 +0300 Thursday 4 July 2019: Stage NOR - modèle LD http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=660 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Guttersrød, FFCO, NOR<br /> Fri, 05 Jul 2019 10:57:38 +0300 Wednesday 26 June 2019: 3 courtes http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=659 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Chalmazel, Nico Rio<br /> Wed, 26 Jun 2019 19:42:41 +0300 Saturday 1 June 2019: CF relais http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=658 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Le Margeriaz, COCS<br /> Sat, 08 Jun 2019 13:11:50 +0300 Saturday 25 May 2019: MD - Haut Valromey http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=657 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />L'Angoulot, Ambérieu en Bugey<br /> Sun, 26 May 2019 11:52:30 +0300 Thursday 16 May 2019: camp NOR #4 - relief http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=656 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />skolleborg, FRA<br /> Thu, 16 May 2019 20:20:51 +0300 Thursday 16 May 2019: camp NOR #3 - MD http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=655 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Skolleborg, FRA<br /> Thu, 16 May 2019 20:14:57 +0300 Wednesday 15 May 2019: camp NOR #2 - multi http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=654 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Kjolasjöen, FRA<br /> Wed, 15 May 2019 22:14:24 +0300 Wednesday 15 May 2019: camp NOR #1 - MTK http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=653 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Gillingsrod, FRA<br /> Wed, 15 May 2019 14:39:40 +0300 Saturday 11 May 2019: Revole des chirats http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=652 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Bois Ternay, OE42<br /> Sat, 11 May 2019 20:21:27 +0300 Sunday 5 May 2019: CFC 2019 http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=651 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />La roche des Bioquets - La Chaume Francis, HVO<br /> Wed, 08 May 2019 20:38:42 +0300 Sunday 31 March 2019: CLMD - Chomelix http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=650 Philippe Adamski<br />Category: Competition<br />Suc de Barret, CDCO 43<br /> Sun, 31 Mar 2019 22:32:59 +0300 Saturday 23 March 2019: MD - Jas de Gagnaire http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=649 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Jas de Gagnaire, NOSE<br /> Sun, 24 Mar 2019 21:23:54 +0200 Saturday 16 March 2019: WEHN - Epeugney II - relais http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=648 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Epeugney II, FFCO<br /> Sun, 17 Mar 2019 22:02:26 +0200 Sunday 17 March 2019: WEHN - Cîteaux - sans chemin http://vanha.kalevanrasti.fi/kartta/show_map.php?user=philippe&map=647 Philippe Adamski<br />Category: Training<br />Cîteaux, FFCO<br /> Sun, 17 Mar 2019 21:52:55 +0200